Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie (opens original article in a new tab)

TL;DR

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego, w skład której weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński. Zmiany nastąpiły po medialnych doniesieniach i trwających kontroli.

  • Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego.
  • Nowa rada składa się z Anny Walickiej-Dąbrowskiej, Katarzyny Taraszkiewicz-Sirockiej i prof. Mariusza Bidzińskiego.
  • Zmiany w radzie nadzorczej nastąpiły po medialnych doniesieniach i trwających kontroli w szpitalu.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.