Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie (opens original article in a new tab)
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego, w skład której weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński. Zmiany nastąpiły po medialnych doniesieniach i trwających kontroli.
- Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego.
- Nowa rada składa się z Anny Walickiej-Dąbrowskiej, Katarzyny Taraszkiewicz-Sirockiej i prof. Mariusza Bidzińskiego.
- Zmiany w radzie nadzorczej nastąpiły po medialnych doniesieniach i trwających kontroli w szpitalu.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.