Chcą wyjaśnień od Kacprzyka. Lekarz miał zarobić 1,6 mln złotych (opens original article in a new tab)
Lekarz Dawid Kacprzyk został wezwany do wyjaśnień przez warszawską izbę lekarską ze względu na wysokie zarobki i podejrzenia nieprawidłowości w pracy. Sprawa dotyczy organizacji pracy i dostępu pacjentów do leczenia, a Ministerstwo Zdrowia czeka na wyniki kontroli.
- Warszawska Izba Lekarska wezwała do wyjaśnień lekarza Dawida Kacprzyka, który w 2022 roku zarobił 1,6 mln zł
- Sprawa dotyczy organizacji pracy Kacprzyka w szpitalu i dostępu pacjentów do leczenia
- Ministerstwo Zdrowia czeka na wyniki kontroli w sprawie podejrzenia nieprawidłowości
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.