Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

Chcą wyjaśnień od Kacprzyka. Lekarz miał zarobić 1,6 mln złotych (opens original article in a new tab)

TL;DR

Lekarz Dawid Kacprzyk został wezwany do wyjaśnień przez warszawską izbę lekarską ze względu na wysokie zarobki i podejrzenia nieprawidłowości w pracy. Sprawa dotyczy organizacji pracy i dostępu pacjentów do leczenia, a Ministerstwo Zdrowia czeka na wyniki kontroli.

  • Warszawska Izba Lekarska wezwała do wyjaśnień lekarza Dawida Kacprzyka, który w 2022 roku zarobił 1,6 mln zł
  • Sprawa dotyczy organizacji pracy Kacprzyka w szpitalu i dostępu pacjentów do leczenia
  • Ministerstwo Zdrowia czeka na wyniki kontroli w sprawie podejrzenia nieprawidłowości

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.