1,5-roczne dziecko zatrzasnęło się w aucie na parkingu. Policjantki musiały wybić szybę (opens original article in a new tab)
1,5-letnie dziecko zatrzasnęło się w samochodzie na parkingu we Wrocławiu. Policjantki wybiły szybę, aby je uratować. Służby przypominają o niebezpieczeństwie pozostawiania dzieci bez opieki w samochodach.
- 1,5-letnie dziecko zatrzasnęło się w samochodzie na parkingu we Wrocławiu
- Policjantki wybiły szybę, aby uratować dziecko
- Służby przypominają o niebezpieczeństwie pozostawiania dzieci bez opieki w samochodach
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.