Posłowie PiS z kontrolą w Szpitalu Południowym. Domagają się odpowiedzi (opens original article in a new tab)
W Szpitalu Południowym trwają kontrole i śledztwa w sprawie nieprawidłowości. Posłowie PiS przeprowadzili kontrolę i pytają o pieniądze, a Dawid Kacprzyk zwrócił 500 tys. zł, które ponownie trafiły na jego konto. W sprawie szpitala wszczęto dwa śledztwa.
- W Szpitalu Południowym trwają kontrole przez ratusz i NFZ, a prokuratura bada nieprawidłowości.
- Posłowie PiS przeprowadzili kontrolę i pytają nową prezes szpitala o pieniądze i plan naprawczy.
- Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi 500 tys. zł, ale pieniądze ponownie trafiły na jego konto.
- W sprawie szpitala wszczęto dwa śledztwa: o oszustwo i nadużycie uprawnień.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.