Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki. "To ja im zrobiłam przysługę" (opens original article in a new tab)
Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki, twierdząc, że to ona im zrobiła przysługę.
- Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki.
- Udzieliła przysługi, mówiąc, że to ona im zrobiła przysługę.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.