Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki. "To ja im zrobiłam przysługę" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki, twierdząc, że to ona im zrobiła przysługę.

  • Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki.
  • Udzieliła przysługi, mówiąc, że to ona im zrobiła przysługę.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.