Policja rozbiła gang złodziei samochodów. Zabezpieczono auta i narkotyki (opens original article in a new tab)
Policja rozbiła gang złodziei samochodów, zatrzymując czterech mężczyzn i zabezpieczając auta oraz narkotyki.
- Cztery osoby usłyszały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, kradzieży samochodów i posiadania narkotyków.
- Trzech podejrzanych aresztowano, a policjanci zabezpieczyli skradzione auta i narkotyki.
- Grupa kradła samochody, montowała kradzione tablice rejestracyjne i rozbiórkę pojazdów na części do sprzedaży.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.