Patologie na SOR-ze Szpitala Południowego. Znany ordynator przyznaje: w środowisku się o tym mówiło (opens original article in a new tab)
Ordynator Szpitala Południowego potwierdził istnienie tajnego pomieszczenia na SOR-ze, które jest używane do izolacji pacjentów w kryzysie. Pracownicy szpitala wiedzieli o jego istnieniu. Emil Jędrzejewski, były ordynator, twierdzi, że pod rządami młodego lekarza dochodziło do błędów.
- Ordynator Szpitala Południowego przyznaje istnienie
- Wśród pracowników szpitala istnieje informacja o istnieniu
- Emil Jędrzejewski twierdzi, że pod rządami młodego lekarza dochodziło do błędów
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.