Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Pacjenci przyjmowani poza kolejką w warszawskim szpitalu. Nieprawidłowości w 70 proc. przypadków (opens original article in a new tab)

TL;DR

Pracownicy kliniki złożyli skargę na przyjmowanie pacjentów poza oficjalną kolejką. Kontrola NFZ wykazała, że 70% przeszkolonych pacjentów zostało przyjętych niezgodnie z kolejką. Na placówkę nałożono karę w wysokości 289 228 zł.

  • Pracownicy kliniki złożyli skargę na przyjmowanie pacjentów poza oficjalną kolejką.
  • Kontrola NFZ wykazała, że 70% przeszkolonych pacjentów zostało przyjętych niezgodnie z kolejką.
  • Na placówkę nałożono karę w wysokości 289 228 zł za nieprawidłowości w przyjmowaniu pacjentów.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.