Pacjenci przyjmowani poza kolejką w warszawskim szpitalu. Nieprawidłowości w 70 proc. przypadków (opens original article in a new tab)
Pracownicy kliniki złożyli skargę na przyjmowanie pacjentów poza oficjalną kolejką. Kontrola NFZ wykazała, że 70% przeszkolonych pacjentów zostało przyjętych niezgodnie z kolejką. Na placówkę nałożono karę w wysokości 289 228 zł.
- Pracownicy kliniki złożyli skargę na przyjmowanie pacjentów poza oficjalną kolejką.
- Kontrola NFZ wykazała, że 70% przeszkolonych pacjentów zostało przyjętych niezgodnie z kolejką.
- Na placówkę nałożono karę w wysokości 289 228 zł za nieprawidłowości w przyjmowaniu pacjentów.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.