Nowe doniesienia o lekarzu-milionerze. Prezydent Warszawy reaguje. "Zwrócę się do prokuratury" (opens original article in a new tab)
Prezydent Warszawy zapowiada skargę do prokuratury w sprawie doniesień o wydarzeniach w Szpitalu Południowym, w tym o odpowiedzialności lekarza za śmierć pacjentów i fałszowaniu dokumentacji.
- Prezydent Warszawy zapowiada skargę do Prokuratora Generalnego w sprawie doniesień o wydarzeniach w Szpitalu Południowym
- Dr Emil Jędrzejewski w wywiadzie wskazał na odpowiedzialność dr Dawida Kacprzyka za śmierć pacjentów
- Lekarz opisał sytuacje, w których pacjenci umierali w łazience po 3-4 godzinach oraz fałszowano dokumentację medyczną
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.