Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Nowe doniesienia o lekarzu-milionerze. Prezydent Warszawy reaguje. "Zwrócę się do prokuratury" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Prezydent Warszawy zapowiada skargę do prokuratury w sprawie doniesień o wydarzeniach w Szpitalu Południowym, w tym o odpowiedzialności lekarza za śmierć pacjentów i fałszowaniu dokumentacji.

  • Prezydent Warszawy zapowiada skargę do Prokuratora Generalnego w sprawie doniesień o wydarzeniach w Szpitalu Południowym
  • Dr Emil Jędrzejewski w wywiadzie wskazał na odpowiedzialność dr Dawida Kacprzyka za śmierć pacjentów
  • Lekarz opisał sytuacje, w których pacjenci umierali w łazience po 3-4 godzinach oraz fałszowano dokumentację medyczną

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.