Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego. Fałszywe podpisy i zaginiona pieczątka (opens original article in a new tab)

TL;DR

Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego, w tym sfałszowane podpisy i zaginioną pieczątkę. Lekarz zatrudniony w prosektorium doniósł o tych sprawach, a prokurator potwierdził postępowanie, podkreślając, że nie ma ono związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi.

  • Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi postępowanie w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego
  • Lekarz zatrudniony w prosektorium doniósł o sfałszowanych podpisach i zaginionej pieczątce
  • Prokurator potwierdził prowadzenie postępowania, ale podkreślił, że nie ma ono związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi
  • Zastrzeżenia dotyczą kart zgonów sporządzanych w połowie ubiegłego roku

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.