Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Luksusowe limuzyny w Kancelarii Prezydenta. Mają trafić do ministrów (opens original article in a new tab)

TL;DR

Kancelaria Prezydenta nie zakończyła zakupu aut, więc ministrzy będą korzystać z wynajętych Audi, a później z luksusowych limuzyn.

  • Kancelaria Prezydenta wzięła udział w przetargu na zakup aut, ale transakcja nie została sfinalizowana.
  • Nowe limuzyny mają trafić do prezydenckich ministrów, zamiast wcześniej używanych Skod i Volkswagów.
  • Dariusz Joński podkreśla, że przywódcy powinni jeździć samochodami klasy premium.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.