Luksusowe limuzyny w Kancelarii Prezydenta. Mają trafić do ministrów (opens original article in a new tab)
Kancelaria Prezydenta nie zakończyła zakupu aut, więc ministrzy będą korzystać z wynajętych Audi, a później z luksusowych limuzyn.
- Kancelaria Prezydenta wzięła udział w przetargu na zakup aut, ale transakcja nie została sfinalizowana.
- Nowe limuzyny mają trafić do prezydenckich ministrów, zamiast wcześniej używanych Skod i Volkswagów.
- Dariusz Joński podkreśla, że przywódcy powinni jeździć samochodami klasy premium.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.