Członkowie sieci Romana Giertycha stracili konta na portalu X. Poseł KO zapowiada ruchy (opens original article in a new tab)
Członkowie Sieci na Wybory stracili konta na X z powodu zmian w zasadach platformy, które zakazują spamu politycznego. Roman Giertych zapowiada odbudowę kont, a krytykuje X i Elona Muska.
- Członkowie Sieci na Wybory stracili konta na X z powodu zmian w zasadach platformy.
- Nowe zasady X zakazują spamu politycznego, co prowadzi do blokady kont.
- Roman Giertych zapowiada odbudowę zablokowanych kont, jeśli nie naruszały zasad.
- Giertych krytykuje X i Elona Muska za reakcję na aktywność jego inicjatywy.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.