Afera w Szpitalu Południowym. Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą (opens original article in a new tab)
Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą Szpitala Południowego w Warszawie. W składzie znajdują się Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.
- Nowa rada nadzorcza Szpitala Południowego składa się z trzech osób.
- Anna Walicka-Dąbrowska to radca prawny z doświadczeniem w urzędzie m.st. Warszawy.
- Mariusz Bidziński to lekarz ginekolog i profesor nauk medycznych.
- Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka to pracowniczka Urzędu m.st. Warszawy.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.