Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Onet Wiadomościwiadomosci.onet.pl

Afera w Szpitalu Południowym. Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą (opens original article in a new tab)

TL;DR

Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą Szpitala Południowego w Warszawie. W składzie znajdują się Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.

  • Nowa rada nadzorcza Szpitala Południowego składa się z trzech osób.
  • Anna Walicka-Dąbrowska to radca prawny z doświadczeniem w urzędzie m.st. Warszawy.
  • Mariusz Bidziński to lekarz ginekolog i profesor nauk medycznych.
  • Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka to pracowniczka Urzędu m.st. Warszawy.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.