37-latek zamarzł w przydrożnym rowie. Jest ruch prokuratury (opens original article in a new tab)
37-latek zmarł z powodu wychłodzenia po zostaniu zostawionym sam na drodze. Trójka osób została oskarżona o narażenie go na niebezpieczeństwo i nieudzielenie pomocy.
- 37-latek zmarł z powodu wychłodzenia po zostaniu zostawionym sam na drodze
- Trójka osób została oskarżona o narażenie go na niebezpieczeństwo i nieudzielenie pomocy
- Znajomi odjechali bez niego, nie zawiadomili policji ani rodziny
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.