Žena v Novém Boru havarovala na koloběžce. Nadýchala 3,33 promile alkoholu (opens original article in a new tab)
Žena zraněná při havárii na koloběžce v Novém Boru měla 3,33 promile alkoholu. Zákon ji nezahrnuje do trestního stíhání, ale čeká ji správní řízení.
- Žena v Novém Boru zraněná při havárii na koloběžce měla 3,33 promile alkoholu
- Zákon považuje elektrokoloběžku za jízdní kolo, proto není trestně stíhána
- Žena bude podrobená správnímu řízení za jízdu pod vlivem alkoholu
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.