V4 je zpět, oznámil Magyar. Jsem z toho nadšený, liboval si Babiš (opens original article in a new tab)
Premiéři V4 se sešli v Gödöllő a oznámili opětné zapojení do spolupráce, aby prosazovali společné zájmy v Evropě.
- Premiéři V4 se sešli v Gödöllő
- V4 se chce znovu aktivně zapojit do evropské politiky
- Spolupráce byla oslabena kvůli rozdílným názorům na válku v Ukrajině
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.