Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Novinky.cznovinky.cz

V pravoslavném chrámu v Praze se střílelo. Filmaři točili scény z roku 1942 do snímku o vypálení Ležáků (opens original article in a new tab)

TL;DR

V pravoslavném chrámu v Praze se natáčely scény z atentátu na Heydricha z roku 1942. Režisér vysvětlil, že film zahrnuje i příběh výsadkářů, a natáčení probíhalo v historickém prostředí s reálnou střelbou.

  • V pravoslavném chrámu v Praze se natáčely scény z atentátu na Heydricha z roku 1942.
  • Režisér vysvětlil, že film nezobrazuje celý příběh operace Anthropoid, ale zahrnuje i příběh výsadkářů.
  • Natáčení probíhalo v historickém prostředí, včetně střelby a granátů, což bylo poprvé po 84 letech.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.