V pravoslavném chrámu v Praze se střílelo. Filmaři točili scény z roku 1942 do snímku o vypálení Ležáků (opens original article in a new tab)
V pravoslavném chrámu v Praze se natáčely scény z atentátu na Heydricha z roku 1942. Režisér vysvětlil, že film zahrnuje i příběh výsadkářů, a natáčení probíhalo v historickém prostředí s reálnou střelbou.
- V pravoslavném chrámu v Praze se natáčely scény z atentátu na Heydricha z roku 1942.
- Režisér vysvětlil, že film nezobrazuje celý příběh operace Anthropoid, ale zahrnuje i příběh výsadkářů.
- Natáčení probíhalo v historickém prostředí, včetně střelby a granátů, což bylo poprvé po 84 letech.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.