V Barceloně chtějí razantně navýšit turistickou daň pro výletní lodě (opens original article in a new tab)
Barcelona chce zvýšit turistickou daň pro výletní lodě, které stráví v přístavu méně než 12 hodin, aby omezila negativní dopady masového turismu.
- Barcelona chce zvýšit turistickou daň pro výletní lodě, které stráví v přístavu méně než 12 hodin.
- Zvýšení daně by mělo omezit negativní dopady masového turismu, protože tato skupina návštěvníků často nevydává peníze v místních obchodech a restauracích.
- Výletní lodě s Barcelonou jako výchozí nebo cílovou destinací by byly osvobozeny od daně kvůli jejich pozitivnímu ekonomickému dopadu.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.