Už skoro ani nepotřebovali mapu. Meteorologové vydali výstrahu s nejvyšším stupněm nebezpečí (opens original article in a new tab)
Meteorologové vydali nejvyšší výstrahu před vysokými teplotami, které mohou dosáhnout až 40 °C a způsobit zdravotní a ekonomické problémy.
- Meteorologové vydali výstrahu s nejvyšším stupněm nebezpečí (červená) kvůli vlně veder.
- Teploty budou v sobotu přesahovat 37 °C, v neděli až 40 °C, což může překonat rekord 40,4 °C.
- Extrémní teploty mohou způsobit zdravotní rizika a komplikace v energetice, dopravě a zemědělství.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.