Malé Černošice doplácejí na státní správu a ještě jim hrozí komerční nájem (opens original article in a new tab)
Černošice ztrácejí dotaci na stavbu nového úřadu a hrozí jim komerční nájem, což ztěžuje jejich financování státní správy.
- Vláda zrušila dotaci 221 milionů korun na stavbu nového úřadu v Černošicích.
- Ministerstvo práce chce využít budovu v Praze 2 a Černošice budou muset platit komerční nájem od roku 2030.
- Černošice mají problém s financováním, protože státní úřady zatěžují město výdaji a zvyšují tarify o 9 procent.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.