Lidé kolabují z horka. Moravskoslezští záchranáři vyjížděli ke stovce případů (opens original article in a new tab)
Moravskoslezští záchranáři vyjížděli ke stovce případů kolapsu z horka, přičemž třetina pacientů si způsobila zranění. Více než polovina ošetřených byli lidé nad šedesát let, nejčastější příčinou byla dehydratace a přehřátí.
- Třetina pacientů si při kolapsu způsobila zranění zejména na nohou, rukou nebo na hlavě.
- Více než polovina ošetřených byli lidé nad šedesát let.
- Nejčastější příčinou byla dehydratace a přehřátí při dlouhém pobytu na přímém slunci.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.