Další keporkak míří do Baltského moře, experti se obávají, že uvízne jako Timmy (opens original article in a new tab)
Dánská průvodkyně pozorovala velrybu plavající do Baltského moře, kde se experty obávají, že uvízne. Baltské moře je pro velryby nebezpečné kvůli nízké salinitě a nedostatku potravy.
- Dánská průvodkyně pozorovala velrybu plavající do Baltského moře
- Experti se obávají, že velryba uvízne jako Timmy
- Baltské moře je pro velryby smrtící pastí kvůli nízké salinitě a nedostatku potravy
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.