Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Novinky.cznovinky.cz

Dálnice D1 u Kroměříže je směrem na Prahu po srážce tří aut uzavřena (opens original article in a new tab)

TL;DR

Dálnice D1 u Kroměříže je směrem na Prahu uzavřená po srážce tří aut. Při nehodě utrpěly zranění dvě osoby, vozovka byla zasypána sorbentem kvůli úniku provozních kapalin. Uzavřený úsek lze objíždět po souběžné silnici.

  • Na dálnici D1 u Kroměříže došlo ke srážce tří aut ve směru na Prahu.
  • Dvě osoby utrpěly zranění, vozovka byla zasypána sorbentem kvůli úniku provozních kapalin.
  • Dálnice je uzavřená, objížďka je možná po silnici I/47.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.