Zborovi građana Novog Sada: Aktivisti privedeni u aprilu su na slobodi (opens original article in a new tab)
Aktivisti Zborova građana Novog Sada, Nikola Ć. i Dimitrije S., su na slobodi nakon što je Viši sud prihvatio njihove žalbe, a bili su u kućnom pritvoru od 30. aprila 2026. zbog optužbi za štetu na imovini direktora Pokrajinskog fonda.
- Aktivisti Nikola Ć. i Dimitrije S. su na slobodi nakon što je Viši sud u Novom Sadu prihvatio žalbe njihovih branilaca.
- Obojica su bili u kućnom pritvoru od 30. aprila 2026. i bili su osumnjičeni da su poprskali ulazna vrata stana direktora Pokrajinskog fonda i polili njegov automobil uljem.
- Policija je pretresala stanove aktivista i prostorije Zborova građana i
- Budni do kraja
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.