"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, jedina preživela u padu nadstrešnice, položila vožnju (opens original article in a new tab)
Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice u Novom Sadu, položila je vožnju. Auto-škola je objavila njenu fotografiju sa porukom podrške, a građani su u komentarima izrazili divljenje i podršku.
- Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice u Novom Sadu, položila je vožnju
- Auto-škola je objavila fotografiju Teodore sa porukom podrške i čestitanja
- Građani su u komentarima izrazili podršku i divljenje Teodori
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.