Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
N1 Serbian1info.rs

"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, jedina preživela u padu nadstrešnice, položila vožnju (opens original article in a new tab)

TL;DR

Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice u Novom Sadu, položila je vožnju. Auto-škola je objavila njenu fotografiju sa porukom podrške, a građani su u komentarima izrazili divljenje i podršku.

  • Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice u Novom Sadu, položila je vožnju
  • Auto-škola je objavila fotografiju Teodore sa porukom podrške i čestitanja
  • Građani su u komentarima izrazili podršku i divljenje Teodori

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.