(VIDEO) Ekipa N1 sa šetačima koji idu na miting SNS: Bežanje od kamera, aktivista Vukašin Đoković ometao našu novinarku (opens original article in a new tab)
Grupa aktivista SNS krenula je peške iz Novog Sada ka Inđiji, a njihovi članovi su odbili da razgovaraju sa novinarkama, dok su drugi bežali od kamera. Jedan organizator je naveo da podržavaju Aleksandra Vučića. SNS je najavio miting u Beogradu u subotu.
- Grupa aktivista SNS krenula je peške iz Novog Sada ka Inđiji
- Aktivista Vukašin Đoković odbio da govori za N1 i ometao novinarke
- Pešaci su bežali od kamera N1, a jedan je naveo da podržavaju Aleksandra Vučića
- SNS je najavio miting u Beogradu u subotu
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.