Studenti u blokadi: Nećemo se seliti iz "Studenjaka" (opens original article in a new tab)
Studenti u Beogradu odbijaju preseljenje iz Studentskog grada zbog projekta 'Ekspo 2027', smatrajući da im je standard gažen i da im se ne pruža pravo na smeštaj.
- Studenti Beograda odbijaju preseljenje iz Studentskog grada zbog projekta 'Ekspo 2027'.
- Studenti smatraju da im je standard gažen i da im se ne pruža pravo na smeštaj.
- Ustanova Studentski centar
- Studenti su u objavi na Instagramu izrazili odbijanje preseljenja i opomenuli državnu mašineriju.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.