Slavković: Skup u Beogradu će biti nebitan, niko ne veruje ni u njihove brojke, ni u njihove poruke (opens original article in a new tab)
Odbornik Vladan Slavković smatra da će skup pristalica SNS-a u Beogradu biti nevažan, jer niko ne veruje u njihove poruke i brojke, dok studenti planiraju protest u Kraljevu.
- Studenti su najavili protest u Kraljevu, dok će pristalice SNS okupiti u Beogradu.
- Odbornik Vladan Slavković smatra da skup u Beogradu nije važan, jer niko ne veruje u poruke i brojke SNS-a.
- Slavković ocenjuje da SNS ima šizofreni stil ponašanja i da je stid osnovna mera ponašanja stranke.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.