"Rat zastavama" pred Paradu ponosa u Budimpešti: Gradonačelnik odgovorio desničarima (opens original article in a new tab)
Zastave duginih boja postavljene na Elizabetin most u Budimpešti nestale, a policija je identifikovala lica koja ih su bacila u Dunav. Gradonačelnik je najavio da će ih ponovo postaviti, dok desničari okačili zastave Mađarske na most.
- Zastave duginih boja postavljene na Elizabetin most u Budimpešti nestale nakon što su otkrivene kao nestale
- Policija je identifikovala i privela lica koje je bacilo zastavu duginih boja u Dunav, a protiv njega je pokrenut postupak zbog vandalizma
- Gradonačelnik Budimpešte najavio da će na Paradi ponosa biti postavljene i zastave duginih boja i Mađarske
- Desničarski poslanik je objavio da će platio kaznu počiniocu i dodeliti mu nagradu za javno iskazanu hrabrost
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.