PSG: Evropski liberali u Savetu Evrope upozorili na zloupotrebe institucija u Srbiji (opens original article in a new tab)
ALDE je upozorila Savet Evrope na zloupotrebe institucija u Srbiji, uključujući političku zloupotrebu bezbednosnih institucija i nadzor komunikacije unutar stranke, dok je PSG ocenio da međunarodni partneri prate dešavanja i prepoznaju institucionalnu represiju.
- ALDE je upozorila Savet Evrope na zloupotrebe institucija u Srbiji tokom rasprave o demokratiji
- ALDE je izrazila zabrinutost zbog političke zloupotrebe bezbednosnih institucija, uključujući nezakoniti nadzor poslanice Ane Oreg
- PSG navodi da reakcija evropskih liberala potvrđuje da međunarodni partneri prate dešavanja u Srbiji i prepoznaju institucionalnu represiju
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.