Protest ispred Rektorata u Novom Sadu: Traže ponovno glasanje o reizboru profesora Vladimira Mihića (opens original article in a new tab)
Sindikati, studenti i građani su se okupili ispred Rektorata u Novom Sadu, tražeći ponovno glasanje o reizboru profesora Vladimira Mihića i izuzimanje jednog člana Senata sa sednice.
- Sindikati Univerziteta u Novom Sadu, zajedno sa studentima i građanima, okupili su se ispred zgrade Rektorata
- Traže ponovno glasanje o reizboru profesora Vladimira Mihića i izuzimanje člana Senata Patrika Drida sa sednice
- Oglas Povod za današnje okupljenje je održavanje sednice Senata Univerziteta koja je počeča u 11 sati
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.