Poljoprivrednici Banata: Izlazimo na ulice ako se ne poveća cena pšenice od 18 dinara (opens original article in a new tab)
Poljoprivrednici Banata upozoravaju da će izlaziti na ulice ako se ne poveća cena pšenice sa 18 na 22-23 dinara po kilogramu, dok su troškovi proizvodnje značajno porasli.
- Predsednik Saveza udruženja poljoprivrednika Banata Dragan Kleut je izjavio da otkupljivači nude 18 dinara po kilogramu za novi rod pšenice
- Kleut je upozorio da će protestovati na ulicama ako se cena pšenice ne poveća
- Poljoprivrednici Banata još nisu dobili prvi povraćaj akcize za gorivo od 50 dinara po litru
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.