Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
N1 Serbian1info.rs

Poljoprivrednici Banata: Izlazimo na ulice ako se ne poveća cena pšenice od 18 dinara (opens original article in a new tab)

TL;DR

Poljoprivrednici Banata upozoravaju da će izlaziti na ulice ako se ne poveća cena pšenice sa 18 na 22-23 dinara po kilogramu, dok su troškovi proizvodnje značajno porasli.

  • Predsednik Saveza udruženja poljoprivrednika Banata Dragan Kleut je izjavio da otkupljivači nude 18 dinara po kilogramu za novi rod pšenice
  • Kleut je upozorio da će protestovati na ulicama ako se cena pšenice ne poveća
  • Poljoprivrednici Banata još nisu dobili prvi povraćaj akcize za gorivo od 50 dinara po litru

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.