Opposition MPs ordered out of parliament (opens original article in a new tab)
Srpski parlamentarac Ana Brnabić je naredila izlazak dva opoziciona poslanika iz sednice na 20 dana, optuženi za manipulaciju elektronskim sistemom prisustva.
- Srpski parlamentarac Ana Brnabić je naredila izlazak dva opoziciona poslanika iz sednice na 20 dana
- Pozivani poslanici su optuženi za manipulaciju elektronskim sistemom prisustva
- Nova lica Srbije je desno-centristička konzervativna stranka koja pristaje za monarhiju
- Brnabić je naveo sigurnosne snimke kao dokaz da je jedan poslanik nije prisustvovao sednici
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.