Odbornici opozicije u Aranđelovcu: Saradnja sa vladajućom koalicijom se pokazala nemogućom, sarađuju samo sa svojom centralom (opens original article in a new tab)
Odbornici opozicije u Aranđelovcu prestali su učestvovanje u radu sednica Skupštine, tvrdeći da vladajuća koalicija ne poštuje zakon i ne sarađuje sa njima, dok Skupština negira neregularnosti.
- Odbornici opozicije u Aranđelovcu odlučili su da više ne učestvuju u radu sednica Skupštine.
- Tvrdili su da vladajuća koalicija ne poštuje zakon i ne sarađuje sa opozicijom.
- Skupština Aranđelovca negira neregularnosti i navodi da je sednica održana u skladu sa zakonom.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.