Nikolić: Ljudi na vlasti i posle 14 godina nastupaju kao da su iz opozicije - stalno je neko za nešto kriv (opens original article in a new tab)
Nikolić kritikuje vladajuće predstavnike koji posle 14 godina na vlasti nastupaju kao da su iz opozicije, navodeći slučaj Kostića i istragu oko zvučnog topa.
- Nikolić kaže da su ljudi na vlasti posle 14 godina nastupaju kao da su iz opozicije
- Kostić je bio na informativnom razgovoru u Upravi kriminalističke policije
- Nikolić ocenjuje istragu oko
- Nikolić navodi da su vladajući predstavnici stalno krivili druge iako su na vlasti 14 godina
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.