Čuvari Kablara: Ministarstvo će sigurno dati upotrebnu dozvolu za vidikovac, ako dođe do nesreće - opet će biti nula odgovornih (opens original article in a new tab)
Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture primilo je drugi zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru, dok Čuvari Kablara smatraju da je dokumentacija nepotpuna i da je gradnja rizična.
- Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture je primilo drugi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru
- Čuvari Kablara smatraju da je dokumentacija za upotrebnu dozvolu nepotpuna i da je gradnja objekta na krečnjačkoj steni rizična
- Udruženje je upozorilo da bi moguće nesreće, kao što su pad stena ili nebezbedan most, mogle da dovedu do nula odgovornih
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.