Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
N1 Serbian1info.rs

Čuvari Kablara: Ministarstvo će sigurno dati upotrebnu dozvolu za vidikovac, ako dođe do nesreće - opet će biti nula odgovornih (opens original article in a new tab)

TL;DR

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture primilo je drugi zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru, dok Čuvari Kablara smatraju da je dokumentacija nepotpuna i da je gradnja rizična.

  • Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture je primilo drugi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru
  • Čuvari Kablara smatraju da je dokumentacija za upotrebnu dozvolu nepotpuna i da je gradnja objekta na krečnjačkoj steni rizična
  • Udruženje je upozorilo da bi moguće nesreće, kao što su pad stena ili nebezbedan most, mogle da dovedu do nula odgovornih

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.