Belgrade Mayor refuses to answer N1 reporter (opens original article in a new tab)
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Sapic je odbio da odgovori na pitanje N1 reportera o uklanjanju kampa podržavalača režima, navodeći da stacija previđa njegove izjave.
- Belgrade Mayor Aleksandar Sapic je odbio da odgovori na pitanje N1 reportera o uklanjanju kampa podržavalača režima
- Sapic je rekao da N1 stacija previđa njegove izjave i izmešuje video zapise njegovih komentara
- Sapic je opisao odnos sa N1 kao turbulentan i rekao da trenutno nije spremn da odgovori na pitanja
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.