Pētnieki: Sociālo mediju aizliegums maz ietekmējis jauniešus Austrālijā (opens original article in a new tab)
Austrālijā jauniešiem aizliegts lietot sociālos medijus, bet pētnieki secinājuši, ka šis aizliegums maz ietekmējis pusaudžu lietošanas paradumus, jo tie izvairījās no ierobežojumiem, izmantojot citus kontus vai privātas pārlūkprogrammas.
- Austrālijā jauniešiem aizliegts lietot sociālos medijus, kas ir jaunāki par 16 gadiem.
- Pētnieki atklāja, ka pusaudži izvairījās no ierobežojumiem, izmantojot citus kontus vai privātas pārlūkprogrammas.
- Citas valstis seko Austrālijas piemēram, izpētot, vai līdzīgi likumi var ierobežot tehnoloģiju gigantus.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.