Izglītības ministre: Jauniešiem 19 gados nebūtu jāsēž skolas solā (opens original article in a new tab)
Izglītības ministre Ilze Indriksone ierosina, lai jaunieši 19 gadu vecumā vairs neērtos skolas solā, pārskatot skolas programmu, lai ļautu viņiem iet pieaugušā dzīvē agrāk.
- Izglītības ministre Ilze Indriksone uzskata, ka jauniešiem 19 gadu vecumā vairs nebūtu jāsēž skolas solā.
- Ministre ierosina pārskatīt skolas programmu, lai jaunieši varētu pabeigt skolu ātrāk un iet pieaugušā dzīvē agrāk.
- Indriksone uzskata, ka padziļināto kursu vajadzība un izmaksas jāvērtē, ņemot vērā to nepieciešamību augstskolās.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.