Vyriausybė – už gydymo įstaigose naudojamų durpių apmokestinimą (opens original article in a new tab)
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui apmokestinti durpes, naudojamas gydymo įstaigose, taip pat papildyti apmokestinamų išteklių sąrašą įtraukiant priesmėlį ir priemolį su nustatytais tarifais.
- Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui apmokestinti durpes, naudojamas gydymo įstaigose.
- Apmokestinamų išteklių sąrašas bus papildytas įtraukiant priesmėlį ir priemolį su 30 centų už kubinį metrą tarifu.
- Nuo 2028 metų medicinai naudojamoms durpėms būtų taikomas 80 centų už kubinį metrą tarifas.
- Dėl to į biudžetą papildomai būtų surenkama vos iki 3 tūkst. eurų per metus.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.