URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą (opens original article in a new tab)
URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą, kuri turės sudaryti valstybės institucijų, mokslo ir inovacijų sektoriaus atstovus, kad parengtų mokslo diplomatijos gaires ir užtikrintų jų įgyvendinimą.
- URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą.
- Taryba sudaryta iš valstybės institucijų, mokslo ir inovacijų sektoriaus atstovų.
- Tarybos tikslas – parengti mokslo diplomatijos gaires ir užtikrinti jų įgyvendinimą.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.