Seime – siūlymas vežėjams susigrąžinti dalį dyzelino akcizo (opens original article in a new tab)
Seimas ketina svarstyti galimybę krovinių vežėjams susigrąžinti dalį dyzelino akcizo nuo 2024 m. sausio. Grąžinimas būtų galimas tam tikroms transporto priemonėms, jei jos įsigyja dyzeliną iš licencijuoto vežėjo. Ekonomikos komiteto pirmininkas teigia, kad tai padėtų išvengti didelių nuostolių.
- Seimas ketina svarstyti galimybę krovinių vežėjams susigrąžinti dalį dyzelino akcizo nuo 2024 m. sausio
- Akcizo grąžinimas būtų galimas vilkikams, kelių traukiniams ir tolimųjų reisų sunkvežimiams, jei jie įsigyja dyzeliną iš ES šalies licencijuoto vežėjo
- Ekonomikos komiteto pirmininkas teigia, kad šis sprendimas padėtų išvengti 100 mln. eurų nuostolių ir skatintų vežėjus pilti dyzeliną Lietuvoje
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.