Šalčininkų rajone pasieniečiai nutupdė kontrabandininkų bepilotį orlaivį (opens original article in a new tab)
Šalčininkų rajone pasieniečiai nutupdė kontrabandininkų bepilotį orlaivį, kuris buvo naudojamas rūkalų kontrabandai gabenti.
- Gintaro Žagunio pasienio užkardos pasieniečiai nutupdė kontrabandininkų bepilotį orlaivį Šalčininkų rajone.
- Bepilotis orlaivis buvo paveiktas antidroninės įrangos ir nukrito laukuose, kur jis buvo aptiktas.
- VSAT pareigūnai perėmė 25 kontrabandininkų skraidykles šiais metais, o pernai – 59.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.