Po 15 metų Anglijoje parvykusi Julita: visiems patarčiau ieškoti kelio ten, kur šaknys (opens original article in a new tab)
Julita Kurauskaitė, po 15 metų Anglijoje, grįžo į Lietuvą ir dabar moko dailės Pasvalio muzikos mokykloje. Ji sako, kad Lietuvoje jaučiasi savo šalyje ir skatina kitus grįžti į savo šalį, kur šaknys. Jai buvo dirbta viešbučiuose, prekybos įmonėje ir grafikos galerijoje.
- Julita Kurauskaitė grįžo į Lietuvą po 15 metų Anglijoje
- Ji dabar moko dailės Pasvalio muzikos mokykloje ir Vaškų gimnazijoje
- Ji sako, kad Lietuvoje jaučiasi savo šalyje ir nori čia būti
- Ji skatina kitus grįžti į savo šalį, kur šaknys
- Ji dirbo Anglijoje viešbučiuose, prekybos įmonėje ir grafikos galerijoje
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.