Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

Pirmieji „Lietkabelio“ naujokai – perspektyvūs broliai iš Serbijos (opens original article in a new tab)

TL;DR

Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda 2026–2027 m. sezonui rengtis, pradėjęs naujokų komandos sudarymą. Pirmaisiais naujokais tapo serbų dvyniai Veljko ir Milošas Iličiai, kurie žaidė NCAA lygoje. Veljko Iličius pelnė 11,4 taško vidurkį, Milošas – 3,6 taško vidurkį.

  • Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda komandos komplektaciją 2026–2027 m. sezonui.
  • Pirmieji naujokai – dvyniai Veljko ir Milošas Iličiai iš Serbijos, sudaryta vienų metų sutartis.
  • Veljko Iličius praėjusiame sezone žaidė „Sam Houston Bearkats“ ir pelnė 11,4 taško vidurkį, Milošas Iličius žaidė „California Golden Bears“ su 3,6 taško vidurkiu.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.