Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

Nepagrįstai praturtėjusia pripažinta Seimo vicepirmininkė parašė antrą skundą LAT (opens original article in a new tab)

TL;DR

Seimo vicepirmininkė Daiva Žebelienė parašė antrą skundą dėl nepagrįsto praturtėjimo bylos, kurią teismas nustatė, kad ji įsigijo beveik 2 tonas degalų per karantiną, kurių nebuvo pagrindo mokėti iš tarybos lėšų.

  • Seimo vicepirmininkė Daiva Žebelienė parašė antrą skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui dėl nepagrįsto praturtėjimo bylos.
  • Teismas nustatė, kad ji per karantiną įsigijo beveik 2 tonas degalų, kurių nebuvo pagrindo mokėti iš tarybos lėšų.
  • Žebelienė teigė, kad kai kurie renginiai, kuriuose dalyvavo kaip tarybos narė, buvo susiję su jos politine veikla, tačiau teismas tokių ryšių nepripažino.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.