Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

„Kauno Žalgirio“ gretas papildė Lietuvos salės futbolo rinktinės narys Raštutis (opens original article in a new tab)

TL;DR

Kauno Žalgirio salės futbolo ekipa priima Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinės žaidėją Igną Raštutį, kuris pradėjo karjerą Vilkaviškio „Bruklino“ komandoje ir persikėlė į Jonavos „Vikingų“ komandą. Raštutis pabrėžė, kad jam svarbu atstovauti Kauno miesto komandai.

  • Kauno Žalgirio salės futbolo ekipa priima Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinės žaidėją Igną Raštutį.
  • Ignas Raštutis pradėjo salės futbolo karjerą 2022 m. Vilkaviškio „Bruklino“ komandoje, po to persikėlė į Jonavos „Vikingų“ komandą.
  • Raštutis pabrėžė, kad atstovauti Kauno miesto komandai jam yra didžiulis prioritetas ir kad jis atsineša charakterį bei kovingumą.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.