„Kauno Žalgirio“ gretas papildė Lietuvos salės futbolo rinktinės narys Raštutis (opens original article in a new tab)
Kauno Žalgirio salės futbolo ekipa priima Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinės žaidėją Igną Raštutį, kuris pradėjo karjerą Vilkaviškio „Bruklino“ komandoje ir persikėlė į Jonavos „Vikingų“ komandą. Raštutis pabrėžė, kad jam svarbu atstovauti Kauno miesto komandai.
- Kauno Žalgirio salės futbolo ekipa priima Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinės žaidėją Igną Raštutį.
- Ignas Raštutis pradėjo salės futbolo karjerą 2022 m. Vilkaviškio „Bruklino“ komandoje, po to persikėlė į Jonavos „Vikingų“ komandą.
- Raštutis pabrėžė, kad atstovauti Kauno miesto komandai jam yra didžiulis prioritetas ir kad jis atsineša charakterį bei kovingumą.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.