Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

Joninių šventei – karščio pragarą ištvėrusios Šiaulių simbolių šamoto skulptūros (opens original article in a new tab)

TL;DR

Šiauliuose šiandien baigiasi šamoto skulptūrų pleneras „Saulės stulpai“, kurio metu sukurtos skulptūros iškeliamos į Rėkyvą ir papuošia Kultūros namų teritoriją. Šiauliečiai ir svečiai galės išvysti ritualinį kūrinių atidengimą su ugnies šou, giedojimu ir būgnų ritmais.

  • Šiauliuose šiandien baigiasi šamoto skulptūrų pleneras „Saulės stulpai“.
  • Plenero metu sukurtos skulptūros iškeliamos į Šiaulių priemiestį Rėkyvą ir papuošia Kultūros namų teritoriją.
  • Šiauliečiai Irena ir Vilius Šliuželiai pristatė „Kunigaikštiškąją kepurę“, o kitos poros – „Bundantį jautį“, „Apvaizdos akį“ ir „Saugantį lokį“.
  • Šamoto skulptūrų technologija buvo įgyvendinta per latviškus menininkus, kurie perduoda paslaptis šiauliečiams.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.