Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

Jocytė WNBA lygoje žaidė nedaug, o „Valkyries“ patyrė pralaimėjimą (opens original article in a new tab)

TL;DR

Justė Jocytė pelnė 3 taškus, o jos komanda „Golden State Valkyries“ pralaimėjo WNBA lygoje 73:92. J. Jocytė žaidė tik rungtynių pabaigoje, o laimėjusią komandą įvarčius pelnė Jackie Young.

  • Justė Jocytė pelnė 3 taškus, o jos komanda pralaimėjo 73:92.
  • J. Jocytė žaidė tik pabaigoje, surinko 3 taškus per 6 minutes.
  • „Aces“ laimėjo su 21 tašku pelniusia Jackie Young ir 5 rezultatyvais perdavimais.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.