ESO: gegužę gaminantys vartotojai pagamino daugiau kaip ketvirtadalį suvarotos elektros (opens original article in a new tab)
Gaminantys vartotojai gegužę į tinklą patiekė daugiau kaip ketvirtadalį šalyje suvartotos elektros energijos, o jų skaičius pasiekė 186 tūkst., 93 proc. Vyriausybės tikslo iki 2028 m. turėti 200 tūkst. gaminančių vartotojų.
- Gaminantys vartotojai gegužę į tinklą patiekė daugiau kaip ketvirtadalį šalyje suvartotos elektros energijos.
- Per gegužę ESO prijungė 5,4 tūkst. gaminančių vartotojų, iš jų 3 tūkst. įsirengė savo elektrines.
- Gaminančių vartotojų skaičius pasiekė 186 tūkst., 93 proc. Vyriausybės tikslo iki 2028 m. turėti 200 tūkst. gaminančių vartotojų.
- Per gegužę prijungtos stogo saulės elektrinės turi 50 MW įrengtos galios ir 21 MW leistinos generuoti galios.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.